Duben 2007

Inu Yasha AMV

30. dubna 2007 v 11:37 | nyuu-chan |  AMV
Kawaiiii

30. dubna 2007 v 11:29 | nyuu-chan |  Směs obrázků
Tak,tady u toho jsem si nemohla pomoct prostě kawaiii!!!!

Já jsem se zbláznila...XD

29. dubna 2007 v 19:21 | nyuu-chan |  Mé vzakzy..:)
To snad ani není možný..stal se ze mě netofil a blogomil...XDDPořád si říkám ne,ne dneska ten počítač nezapneš a když ho zapnu tak si zase říkám...nebudeš nic přidávat na blog a když něco na blog přidám tak si zase začnu říkát..takže tedy budu už jenom 15 min..a po 15 min...tak už jenom 10 min...až se z toho vyvinou 2 hodiny a já se můžu zbláznit,kolik ten compík žere ..XDDDAbych to zkrátila zkusím sem přidávat něco až po týdnu..A pak zase zkusím nebýt tak dlouho na compíku třeba jenom 1 h denně.A místo toho radši dočtu knížku,kterou mám přávě rozečtenou.Jmenuje se Stesk rozumu od Lermontova.No a,abych tady nevykecávala až do večera..XD Tak zase za týden..P.S doufám,že to vydržím..XD A taky na toto téma sem sáme anketkůů:))S láskou Nyuu-chan

Blog Sakury-chan

29. dubna 2007 v 17:49 | nyuu-chan |  Blog Sakury-chan
Další spřátelený blogísek.Tentokrát se Sakurou-chan.Najdete tu spoustu kawaii obrázků a recenzí.
    


Soutěž o nej blog

29. dubna 2007 v 17:08 | nyuu-chan |  Mé vzakzy..:)
Dne 1.5.2007 začne soutěž o nej blog na blogu viz.obrázek..Za,každý hlas budu velmi vděčná.Nyuu-chanFor you i will

29. dubna 2007 v 13:16 | nyuu-chan |  Mp3
Tak do téhle písničky jsem se totálně zamilovala....Kawaiii (teda,podle mě)..:)
Textík pod perexem..:)

Elfen Lied

29. dubna 2007 v 11:54 | nyuu-chan |  Elfen Lied-obrázky
Elfen Lied-najdete pod perexem,protože obrázek je moc veliký Vaše Nyuu

manga a anime zajímavosti

29. dubna 2007 v 11:06 | nyuu-chan |  Zajímavosti..:)

Anime je označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga. Anime je zvykem dělit na TV seriály, OAV (Original Animated Video) seriály a filmy. Anime pochází z Japonska, kde je také zdaleka nejrozšířenější, a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí.
Manga je japonský styl malby či kresby. Charakteristické pro tento způsob malby jsou sebejisté tahy, čisté linky, disproporčně zobrazené postavy, méně barevných přechodů na úkor šrafování, z detailů velké výrazně vykreslené oči, malý špičatý nos. Nejčastěji se využívá v kreslení komiksů a typických japonských televizních seriálů a filmů - v takovém případě mluvíme o anime.

Hajao Mijazaki

Hajao Mijazaki ( Mijazaki Hajao) (* 5. ledna 1941, Tokyo) je jeden z nejslavnějších a nejuznávanějších tvůrců japonských animovaných filmů - anime. Spolu s Isao Takahatou založil a nyní vede animátorské studio Ghibli, které produkovalo jeho nejznámnější filmy.
Mijazaki je tvůrcem mnoha populárních celovečerních anime i několika japonských komiksů (mangy). Jeho filmy slavily velké úspěchy co se týče hodnocení kritiky i výdělečnosti dříve zejména v Japonsku a jihovýchodní Asii. Teprve v roce 1999 na západ Miramax uvedl film Princezna Mononoke. Film se v Japonsku krátce stal nejvýdělečnejším filmem všech dob; byl překonán Titanikem, kterého ale opět překonal v roce 2001 jiný Mijazakiho film, Cesta do fantazie, který získal i Oscara za nejlepší celovečerní animovaný film.
Mijazakiho tvorba se vyznačuje opakujícími se tématy, jako vzájemný vztah člověka, přírody a techniky, obtížnost jednání podle pacifistické etiky, nebo pouť mladých lidí za nezávislostí a vlastní identitou. Hrdinové jeho filmů bývají často silné, nezávislé dívky nebo mladé ženy; ze "zloduchů" se však často stávají neurčité postavy s vlastními kvalitami - postavy se málokdy dělí černobíle na dobré a zlé, pokud se vůbec v Mijazakiho filmech záporné postavy vyskytují. V jeho dílech se ovšem opakují i jiné prvky - Mijazaki je například náruživým milovníkem létání, které hraje významnou úlohu téměř ve všech jeho filmech.
Mijazaki bývá považován za Walta Disneyho japonské animace. Toto přirovnání se může skutečně naplnit, neboť úspěchy jeho filmů ho řadí do stejné ligy. Mijazaki sám se však nevidí jako člověk budující animátorské impérium, ale pouze jako animátor, který měl dost štěstí, aby dostal příležitost tvořit filmy, na kterých zanechal osobní stopu.Hajao Mijazaki

Forget me not

29. dubna 2007 v 10:23 | nyuu-chan |  Sady

Anyu a sen část II

28. dubna 2007 v 22:20 | nyuu-chan |  Drama
Když zazvonil zvonek a hodina byla u konce.Rozhodla se Anyu počkat před školou na Mayu.Bohužel počasí nebylo příliš hezké.Zatažená obloha se střídala s vydatnými dešti,ale to Anyu rozhodně neodradilo.Když konečne uviděla jak rozesmátá,culíkovatá Mayu vychází ze dveří.Když všichni odešli uviděla Anyu jak se Mayu pomalu,ale jistě přestává smát.
Stála.Jako by nad nečím přemýšlela,ale nybylo to něco radostného.Anyu se za Mayu rozeběhla.Jenomže to co následovalo pak............Mayu skočila Anyu do náručí s velikým pláčem.Po chvilce se,ale Anyu podařilo Mayu uklidnit.Donutila ji,aby jí všechno řekla.Mayu se nejprve zdráhala,ale pak tedy souhlasila.Šly k Anyu domů.Když dorazily,byly celé promoklé od deště,ale jediné co Anyu zajímalo byl problém Mayu.Anyu postavila na čaj s medem,a donesla obou teplé župany a bačkory.Povídej Mayu,uvídíš,že se ti uleví,když to někomu řekneš.Spustila hned Anyu.Je v tom kluk zakuňkala Mayu.A pokračovala dál.Totiž mně se líbí Yumikoto s vedlejší třídy,ale..ale dneska,při obědě si povídal s kamarádama a já jsem slyšela jak povídá o nějaké střeštěné holce,která se jmenuje Mayu.Hned za tím dodal jaké by to bylo s ní chodit.Všichni se shodli na tom,že strašné a já..já .Mayu se rozplakala.Já jsem to všechno slyšela.Anyu chvíli nevěděla co na to odpovědět.Potom však přišla na jednu věc.Mikoto se přeci zná snad ze všema klukama na anime academi,takže by nám mohl pomoct.Mayu radostně popozvedla hlavu.Anyu jí dokázala rozveselit.A víš co teď hned uděláme?Odpověděla Anyu.Změníme ti Imige.Mayu neváhala ani chvilku a hned se pustily do práce.Takže prvně vlasy.Máš je moc dětské odpověděla Anyu.Proměníme tě v sexy dívku.Ještě tohle a tamto.A teď se Mayu ukaž.No není to veliká změna?
No vidíš,jak ti to sluší.Takhle budeš mít,každého kluka na,kterého si ukážeš.Arigato Anyu!Neím co bych bez tebe dělala .Křičela Mayu na celé kolo!:)Takže a teď si jdeme užívat...Polštářová bitva...zakřičela Anyu..Později však obě skončily u playstationu s joistickem v ruce..XD
Druhý den kdy,obě šly do školy..samozřejmě pozdě..XD.Mayu chvilku stála před dveřmi své třídy a váhala,nebo se spíš styděla vejít dovnitř.Když zaklepala a vešla všichni na ni upřeně vyvalili oči.Po třídě se šepotem začalo rozléhat..To je Mayu?..To není možné,to není Mayu..apod.I ředitel-sama,který měl zrovna ve tříde hodinu se nestačil divit
Mayu,byla od této chvíle za třídní hvězdu.Dokonce se o ni začal ucházet i Yumikoto.To však nevěděl,že Mayu se už dávno líbí někdo jiný.Ten co je s ním láska zakázaná.Ten,který by k vůli ní tak trpěl.Ten ,který si jí prohlížel,jako by spadla z nebe a měla křídla.Ano,byl to sám ředitel-sama..jménem Toru-sama.
Konec II části....)