Kamikaze Kaito Jeanne-recenze

Kamikaze Kaitou Jeanne-recenze

31. března 2007 v 18:12 | nyuu-chan
kamikaze kaitou jeanne

Počet epizod
44
Režisér
Arina Tanemura

Hlavní hrdinkou je 16-ti letá Maron.Je úplně normální dívkou,cvičí rytmickou gymnastiku a kamarádí se svojí nejlepší kamarádkou Miyako.Bohužel Maron žije sama,protože se její rodiče rozvedli,a oba jsou v zahraničí za prací.Maron nežije tak úplně obyčejný život jak se zdá.Je reinkarnovaná Johanka z Arku a ničí zlo(démony),kteří se ukrývají v uměěleckých dílech nebo ve věcech nám nejbližších (medailonek,řetízek v mém případě je to plyšový medvěd...XD) a její reinkarnace se jmenuje kamikaze kaitou jeanne.Potom na scénu vstupuje ještě jeden Kaito..tentokrát je to kluk.Jmenuje se Sindibad.
POSTAVY
Maron Kusakabe:

Maron je 16-ti letá dívka.Cvičí rytmickou gymnastiku a její nejlepší kamarádkou je Miyako.Má také kamaráda jménem Chiaky,který ji miluje.
Jeanne'd'Arc
Jeanne se reinkarnovala do Maron,aby zničila démony,kteří na světě žijí.Podezřívá Sindibada z toho,že je na straně démonů.Proto bojuje proti němu(aspoň tedy na začátku).Jejím hlavním nepřítelem je Noir-hlavní velitel démonů.Jako zbran používá malé růžové připíňáčky.Později stuhu z růží.
Toudaiji Miyako
Miyako stejně jako Maron cvičí rytmickou gymnastiku.Když byla Miyako malá,neměla moc přátel.Pak se,ale objevila Maron.Chránila ji a stala se její životní oporou.Miyako má staršího bráchu a její otec je detektivem.Stejně jako on tak i Miyako se snaží chytit Jeanne,bohužel neví,že Jeanne je ve skutečnosti Maron.Také je bezhlavě zamilovaná do Chiakiho.Ten jí ovšem bere jako kamarádku,protože se nikdy neodváží mu vyznat své city.
Fin Fish
Malinký anďílek,kterého vidí jen Maron.Fin pomáhá Maron s přeměnou na Jeanne.Později Fin unesou démoni a ona se pak stane nepřítelem Maron.
Nagoya Chiaki
Chiaki je reinkarnací Sindibada a pomáhá ničit zlo.Miluje Maron(ona ho později také).Vždy je Jeanne na blízku.Většinou ji zachrání život.
Access Time
Acces je malý andílek stejně jako Fin.Pomáhá Chiakimu s jeho přeměnou.
Kaitou Sindbad
Jeho zbraní jsou černé připíňáčky.
Myst
Společnice Noira.Klade Jeanne překážky.Její zbraní jsou bonboný,které vloží do nějaké věci démona.
Noir

Noir je hlavní hlavou všech démonů.Nejprve nastupuje jako učitel do Maroniny školy.Vždy když je vezme někam na výlet je tam démon...to je divné,že..?!..:))
Minuzuki Yamato
Nenápadný,spíše zdrženlivý student.Miluje Maron,ale neví jak by jí to řekl.Někdy je opravdu roztomilý...:)
 
 

Reklama